Van'da hizmet veren bir Dünya Okuluyuz.Okul Yönetİmİ

"Köklü bir geçmişten, Aydınlık geleceğe..."

Bil Koleji Van Kampüsü ailesi olarak bizler, toplumsal sorumlulukların bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum sağlayan, bir vizyonu taşımaktayız. Taşıdığımız bu vizyonla güçlü, dinamik, yenilikçi ve üretken bir yönetim uygulamasını benimseyen ve bilginin egemenliğine inanan bilimsel ve teknik alanlardaki gelişmeleri kucaklayan inovatif bir anlayış ile yola çıktık.

Türkiye geneline yayılmış olan Bil Kolejleri her geçen gün başarı grafiğini yükseklere taşıyarak geleceğe emin adımlarla yürümekte. Bil Koleji ailesi demokrasiye inanan felsefesiyle çağdaş, yenilikçi projeleriyle 23. Kampüs olarak ilimizde eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

Bil Kolejlerinin misyon olarak belirlediği “Gerçeklikten ve insanlardan soyutlamayan sosyal teknoloji ve bilimsel araçlarla; öğrencilerimizin yaşamaya ve yaşatmaya odaklı gelişimleri, 21. yüzyılın temel becerileri ile inovatif düşünme sistemini kazanmaları, bütün dünyayla konuşabilecek dil yeterliliklerine ulaşmaları, yerel ve evrensel değerlerin bütünlüğünü kavramaları, BİL Kolejlerinin varoluş temellerini oluşturmaktadır.” Anlayışı bizim de temel şiarımız olacaktır.

BİL Koleji Van Kampüsü İlimizde eğitim ve öğretim alanında yerini almak ve yıllara sari bir kurum olarak varlığını hissettirecektir. Hedefimiz, yaratıcı, yenilikçi ve profesyonel eğitim kadrosu ile çağımızı yönlendirebilecek başarılı, üretken liderler yetiştirmektir. Sinerjik ekibimiz (Bil Öğretmenleri), yaptığı işten keyif alan, eğlenceli aktivitelerle, mutlu öğrenci, mutlu veli, mutlu Van ve mutlu gelecek için çalışmaktadır.

İçinde anaokulu, ilkokul, ortaokulu barındıran, 7000m2 kapalı, 4500m2 bahçe (yeşil) alan üzerine kurulan okulumuz, Van’ın en iyi lokasyona sahip nadide eğitim kampüsüdür. Van’ın en merkezi yerinde kurulan yerleşkemiz, sosyal, sportif ve eğitim-öğretim faaliyetlerinin gerçekleştirileceği şekilde tasarlanmıştır. Sınıflarımız 42m2 ile 50m2 standartlarında her türlü teknik ve teknolojik alt yapıya sahip akıllı sınıflar olarak öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Okulumuzdaki derslikler, uygulama laboratuvarları, atölyeler, uzay gözlemevi, planetaryum (gökevi), yüzme havuzu, kütüphane, kapalı spor salonu ve diğer bütün yaşam alanları; ilimizin deprem kuşağında olması düşünülerek zemin+1 (2katlı) mimariyle depreme dayanıklı ve İnovatif bir yaklaşımla düzenlenmiştir.

“Okulumuzda kazanacakları bütüncül bakış açısı ve üstün becerilerle, bulunduğu mekân ve zamanda en doğru kararları verebilen lider insanların ana yurdu olmak” emeliyle çıktığımız yolda ilimiz ve ülkemiz için geleceğin liderlerini ve mucitlerini yetiştiriyoruz.

Hedefleriniz için BİL yeter...

  • Abdülmenav HEMEDOĞLU

    BİL Koleji Van Kampüs KurucusuEtkinliklerimiz


Bize Ulaşın

Our Location

  • Adres: Cevdetpaşa mah. İpek yolu Bulvarı No:181-183 İpekyolu / Van
  • TEL: 0432 217 71 71 - 0546 245 65 65 - 0543 245 65 65
  • Email: [email protected]

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 08:00'den 18:00'e kadar
  • Cumartesi 08:00'den 13:00'e kadar