BİL EĞİTİM KURUMLARI, TÜRKİYE'nin EN BÜYÜK FRANCHISING FUARINDA!

25 Kasım 2021 Perşembe

Türkiye franchise sektörünün nabzının attığı “Bayim Olur musun?” organizasyonu, franchise ve markalı bayilik sisteminin tüm bileşenlerini bir araya topluyor.

Eğitimden teknolojiye, gıdadan otomotive kadar geniş sektör yelpazesinden katılımcıların yer aldığı fuar büyük bir network alanı yaratırken; Şirketlere yeni şubeler açarak büyüme fırsatı sunuyor. Fuar, yarattığı iş hacmi ile her geçen yıl önemli başarılara imza atıyor.

BİL Eğitim Kurumları 2015 yılından bu yana 7 yıldır “Bayim Olur musun?” fuarına katılarak yatırımcılarla buluşuyor. 

 

PANDEMİ DÖNEMİNDE DÜNYAYA AÇILAN İLK ve TEK EĞİTİM KURUMU

Pandemi döneminde sadece ulusal değil uluslararası alanda da genişlemeyi sürdüren tek eğitim kurumu BİL Eğitim Kurumları, özellikle pandemi döneminde yurt dışından gelen yatırımcıların da takibine girdi. Hibrit eğitim çalışmaları ve uluslararası projelerle değişime hızlıca ayak uyduran BİL Eğitim Kurumları marka değeri yüksek bir kurum haline geldi. 

 

UFRAD ve BİL EĞİTİM KURUMLARI İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE

BİL Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Doç. Dr. Mustafa AYDIN aynı zamanda UFRAD Yönetim Kurulu Başkanı ve “Bayim Olur musun?” fuarının destekleyicisidir. BİL Eğitim Kurumları olarak Franchising sektörüne UFRAD ile yapılan iş birlikleri doğrultusunda katkı sağlıyoruz.

TÜM KATILIMCILARIMIZI FUARA BEKLİYORUZ

19. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 25-28 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul – Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde gerçekleşecektir. Tüm yatırımcılarını bekleyen BİL Eğitim Kurumlarının standını ziyaret etmek isteyen katılımcılarımız fuar davetiyesi  linki üzerinden biletlerini alabilirler.